Ricoh Aficio 1515 Orjinal Üst Merdane Aficio 1013 MP-161-171-201 (AE01-1086)
Uyumlu Makina Modelleri;
  • Ricoh 3310L
  • Ricoh 4420L
  • Ricoh Aficio 1013F
  • Ricoh Aficio 1515F
  • Ricoh Aficio MP 161F
  • Ricoh Aficio MP 171F
  • Ricoh Aficio MP 201SPF
  • Ricoh 4420NF
  • Ricoh Aficio 120
  • Ricoh Aficio 1515MF
  • Ricoh Aficio MP 161SPF
  • Ricoh Aficio MP 171SPF
  • Ricoh 4410NF
  • Ricoh Aficio 1013
  • Ricoh Aficio 1515
  • Ricoh Aficio MP161
  • Ricoh Aficio MP 171
  • Ricoh Aficio MP 201F
  • Gestetner 1202
  • Gestetner 1302
  • Gestetner 1302F